KSW 58 RELACJA NA ŻYWO. Gala KSW 58 LIVE ONLINE. KSW 58 ZA DARMO W INTERNECIE [WYNIKI]

0
219

KSW 58 RELACJA NA ŻYWO. Gala KSW 58 LIVE ONLINE. KSW 58 ZA DARMO W INTERNECIE. Od ostatniej gali spod szyldu KSW nie minęło zbyt wiele czasu, bo nieco ponad miesiąc. Włodarze polskiej organizacji zrobili jednak wszytko, aby fani sportów walki nie musieli zbyt długo czekać na kolejne wydarzenie. Już dziś będziemy światkami kolejnych walk, a bohaterem jeden z nich będzie Szymon Kołecki, który zmierzy się z Martinem Zawadą. Gala KSW 58 RELACJA NA ŻYWO. KSW 58 w INTERNECIE.
Na żywo
Watch live stream free

KSW 58 – 30.01

Witamy w relacji na żywo z gali KSW 58. Przed nami wiele ciekawych walk, w tym stracie o pas wagi piórkowej. Początek gali zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy!

Fani KSW mogą zacierać już ręce na myśl o kolejnej gali organizowanej przez polską federację. Już niebawem w Łodzi 16 zawodników wejdzie do oktagonu, aby zmierzyć się ze swoimi rywalami. Włodarze organizacje zrobili co w ich mocy, aby kibice sportów walki dostali wydarzenie na wysokim poziomie. Jednym z zawodników, który pojawi się na najbliższej gali, oznaczonej numerem 58 jest Szymon Kołecki. Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężaru po raz ostatni pojawić się w oktagonie w grudniu 2019 roku, gdy mierzył się z Damianem Janikowskim. Tamto stracie zakończyło się jego zwycięstwem i tym razem będzie polował on na dziewiątą wygraną, w walce z Martinem Zawadą.

Tuż po nich, w oktagonie pojawią się również Salahdine Parnasse i Daniel Torres, którzy zmierzą się w walce wieczoru o pas wagi piórkowej. Ten znajduje się obecnie w posiadaniu Francuza, który może pochwalić się świetną serią. Parnasse stoczył do tej pory 15 walk z MMA, wygrywając aż czternaście z nich. Ponadto, Francuz do tej pory nie przegrał żadnego pojedynku, notując remis z Le Ge Tengiem w 2016 roku.

KSW 58 KARTA WALK

Salahdine Parnasse (14-0-1) vs Daniel Torres (11-4) – o pas wagi piórkowej

Szymon Kołecki (8-1) vs Martin Zawada (29-15-1,)

Michał Michalski (8-4) vs Aleksandar Rakas (16-7)

Michał Andryszak (21-9) vs Guto Inocente (8-5)

Shamil Musaev (13-0) vs Uroš Jurišić (11-0)

Paweł Polityło (5-2) vs Dawid Martinik (4-1)

Robert Ruchała (4-0) vs Daniel Bažant (5-1)

Bartłomiej Kopera (9-6) vs Francisco Barrio (7-2)